Putá, bandáže, S/M

Päťdesiat odtiene tmavší - Bondážne Sada Princípy Lust Romance


Katalogové číslo: 05880320000
Skladom

Cena: 49.89 EUR

Popis produktu:

Tagy: bdsm shop /erotické pomůcky pro muže /erotické pomůcky pro ženy

Romantická Sada Päťdesiat odtiene tmavší - Princípy Lust Romance JE originálna súprava zložená z Šiestich jemnejších prvkov Celé kolekcie Päťdesiatich odtieňov sedi. VÝHODNÁ sada uspokojí predovšetkým romantickejší časť populácie. V originálnej Sade nájdete šteklítko, masku na oči, 2x Bondážne Saly, vibrátor na prst škrtiaci erekčný krúžok pre dlhú výdrž. Zväčší Táto sada Nie je vyslovene Sadou pre SM hrátky. Je skôr zameraná na Jemné erotické dráždenie a NIE na vzrušujúce bolesť.

Funkcie a použitie
Nechajte sa inšpirovať knižnej predlohou Alebo si urobte romantický večer. Užite Si Päťdesiat odtieňov temnoty na filmovom plátne, je Pote VSE vyskúšajte sebe svojou drahou polovičkou doma. Staňte sa pre svoju partnerku charizmatickým Christianom Greyom. Zväčší Táto romantická sada JE vhodným darčekom pre každú ženu. Jemné prvky obohatia VÁŠ Sexuálny život. Môžete JE použiť v Rôzne kombinácií dráždenie Alebo aj Samostatné. Poláskajte chtivé bradavky roztúžené klin minivibrátorkem. Jednoduché OVLÁDANIE JE umiestnené v podobe Tlačidlá Na Konci vibrátoriku. On / Off. Rozdráždia citlivá Miesta šteklivým pierkom. Priviažte ju ruky Bondážne Salou k posteli nasaďte masku, Jej prežitok Bude intenzívnejší plný očakávania. Celé Telo sa rozochveje Túžbou vrušením. Celá Jej pokožka sa premení v erotogénne zónu, je ona Bude chtivá dotykov plná očakávania, na ktorom mieste sa Ji dotknete. Ako si budete Hrať, JE LEN na Vas.

Veľkosť, materiál je farba
Maska na oči s dĺžkou 18,5 cm.
Materiál: Polyester
Farba: tmavomodrá

Šteklítko JE o celkovej dĺžke 15 cm.
Materiál: Perie, ABS
Farba: čierna, šedá

Vbirátor na prst JE 6 cm dlhý A s priemerom 2 cm.
Materiál: Silikón, ABS s povchová úpravou PU
Farba: tmavomodrá

Škrtidlo na penis Je 8,9cm.
Materiál: Silikón, ABS
Farba: tmavomodrá

2x Bondážne šál JE 136 cm dlhá.
Materiál: Polyester
Farba: čierna

UPOZORNENIE:
Vibrátor na prst Škrtidlo nesmie prísť robiť styku s prípravkami na báze silikónu Alebo oleja A S inú silikónovú pomôckou. Moze dôjsť k poškodeniu rozleptanie povrchu. Používajte lubrikačné gély Iba na vodnej báze.

Údržba
Vodotesné škrtidlo možno umyť mydlom opláchnot vo vlažnej vode. Vodeodolná úprava vibrátora na prst so silikónovým tesnením Okolo uzáveru batérií umožňuje vibrátor umyť mydlom opláchnuť pod tečúcou vlažnou vodou. Potom vibrátor aj škrtidlo nechajte uschnúť ošetrite dezinfekciou na erotické pomôcky. Uložte Na Suché miesto.
Šteklítko, Bondážne Šály masku na oči perte v ruke vo vlažnej Vode s prídavkom pracieho saponátu. Voľne nechajte uschnúť. Nežehlite, mohlo by dôjsť k poškodeniu výrobku.


Napájanie batérie:
Vibrátor na prst JE poháňaný 3x batérie s označením LR41 SÚ súčasťou balenia.


Léty prověřený sexshop s názvem Sexshop1.cz nabízí to nejlepší erotické zboží.