Womanizer

Womanizer Pro - Levanduľa akce - 33 %

Womanizer Pro - Levanduľa


Katalogové číslo: woman500lavender
Skladom

Pôvodná cena: 299.00 EUR
Zľava: - 33 %
Cena po zľave: 198.90 EUR

Popis produktu:

Výrobcovia Womanizera vypočuli želanie jeho užívateliek a všetky ich splnili v novej, ešte lepšie verziu Womanizer Pro. Na prvý pohľad je zrejmý nový tvar, ktoré lepšie padne do každej dámskej ruky. Samozrejmosťou je niekoľko farebných variácií navyše doplnených kamienkom Swarowski. Nový Womanizer tak vyzerá ako krásny a elegantný doplnok.

Vylepšenia sa dočkal aj po technickej stránke. Ponúka svojim užívateľkám viac pulzných programov s väčším rozsahom intenzity, je tichší a zaručene Vás privedie k orgazmu.

A ako vlastne funguje?
Všetko obstaráva klobúčik, vyrobený z prvotriedneho lekárskeho silikónu. Po priložení nasaje klitoris a tlakovými vlnami ho stimuluje. Jedná sa o zážitok rozdielny akékoľvek iné stimulácie. Bežné vibrácie môžu na niektoré ženy pôsobiť moc hrubo a klitoris je po nich bolestivo predráždený alebo naopak neposkytuje dostatočnú stimuláciu pre dosiahnutie orgazmu. Womanizer je však bezdotykový a tlakovej vlny jemne dovedú k orgazmu aj ženy, ktoré majú s dosahovaním vrchole problémy.

Silikónový klobúčik je odnímateľný, takže sa ľahko obmýva a vymieňa.

Môžete ho využiť samotné alebo s partnerom k okoreneniu spoločných intímnych chvíľok. Za skúšku určite stojí aj priloženie Womanizera k bradavkám.

Farba: levanduľa
Materiál: silikón, ABS
Nabíjanie pomocou USB kábla: 120 minút
Výdrž: až 240 minút

Jedná sa o originálny produkt priamo od výrobca.


Léty prověřený sexshop s názvem Sexshop1.cz nabízí to nejlepší erotické zboží.